AST Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych

Beczki plastikowe

Kanistry spożywcze

Wytwarzamy kanistry do celów spożywczych a także kanistry do chemii, Bez wyjątku wytwarzane w naszej firmie kanistry są odporne na woń oraz nie zmieniają klasę jedzenia, w nich magazynowanych. Nasze kanistry dostarczane są też z: plombującą nakrętką plastikową, zamknięciem umożliwiającym odpowietrzenie. Dzięki dodatkowym akcesoriom istnieje możliwość wyprodukować kanister z kranikiem. Istnieje możliwość dodania zmiennej| ciężkości wkładu. Każdy kanister posiada komfortowy uchwyt i szczelną nakrętkę. Kanistry plastikowe mają możliwość pełnego opróżnienia a także są idealne do składowania i paletyzacji. Kanistry z HDPE są idealne do napojów spożywczych, bowiem są nieszkodliwe po względem chemicznym.

Beczki spożywcze

Przedstawiamy Państwu beczki certyfikowane, które przeszły testy i są przyjazne dla środowiska. Beczki z deklem oferowane przez nas są bardzo dobre do składowania lub do umieszczania na paletach. Posiadają też opcję całkowitego opróżnienia i są osiągalne w wariantach beczki od 30 do 220 litrów. Wytwarzane w naszym zakładzie beczki na wodę, są też idealne do przetrzymywania napojów i produktów spożywczych, albowiem są niewrażliwe na oddziaływanie woni. Każda jedna beczka i kanister są dostępne w wielu barwach a także istnieje możliwość na nich wytłoczyć różne elementy. Części dodatków, można zakupić nakrętki bezpieczne, lejki do kanistrów i kraniki do beczek. Każde bez wyjątku beczki są nieszkodliwe dla środowiska oraz przeszły próby sposobu wykonania i wytrzymałości.

Oddzielnym sektorem są narzędzia do beczek i kanistrów. Przedstawiamy szeroki pakiet towarów z polietylenu (HDPE): beczek, kanistrów, zbiorników oraz nakrętek. Do oferowanego przez nas asortymentu należą również beczki szczelne o wielkości użytkowej 220 litrów oraz pojemniki IBC. Kanistry UN oraz beczki z korkami z tworzywa sztucznego, wytwarzane są z przyjaznych dla środowiska materiałów posiadających wysoką masę cząsteczkową. Dla eksploatacji naszych linii produkcyjnych posiadamy w dyspozycji najnowocześniejsze nadmuchowe tory wytwarzające.

Dodaj artykuł za darmo
Specjalista SEO