Bottled In England ponownie w Poznaniu

Bottled In England
Koncerty Bottled In England nigdy nie są nudne. Fot. Facebook
2012-05-17 19:44
Marek Bączkowski

Duńska formacja Bottled In England przyjedzie do Poznania, żeby dla swoich polskich fanów w końcu zagrać w Cafe Mięsna. Ich ostatnia wizyta w stolicy Wielkopolski okazała się średnio udana, ale wierzymy, że tym razem wszystko pójdzie zgodnie z planem.

W kwietniu tego roku Daniel Vognstrup i August Dyrborg, którzy tworzą duet Bottled In England, przyjechali do Poznania, żeby wspólnie z duńsko-islandzką grupą Kurá dać czadu w Cafe Mięsna. Tymczasem zamiast wystąpienia przed polską publicznością zwiedzili polski areszt z powodu posiadania marihuany.

Podejmując wówczas niełatwą decyzję o odwołaniu koncertu, obiecali, że wynagrodzą rozczarowanym fanom stracony czas i wrócą do Poznania, żeby dać najlepszy i najbardziej szalony koncert w karierze.

Chłopaki dotrzymują słowa i wracają. Koncert Bottled In England odbędzie się w piątek 15 czerwca w poznańskiej Cafe Mięsna. Daniel i August zapowiadają, że wstrząsną Poznaniem tak, jak jeszcze nigdy nie zrobili tego z żadnym miastem!

Krótka historia sukcesu

Grupa Bottled In England gra dźwięki elektroniczne, którym najbliżej do drum’n’bass’u i dubstepu, jednak duńscy muzycy często wychodzą w swojej twórczości poza te ramy. To, co ich niewątpliwie wyróżnia na tle innych formacji, to fakt, że grają drum’n’bass na żywo.

Bottled In England to młody zespół, ale już zanotował kilka sukcesów. Jednym z nich był bardzo dobrze przyjęty koncert na Roskilde Festival 2011.

W ubiegłym roku można było zobaczyć Bottled In England na koncercie w Polsce podczas Nordland Art Festival 2011 w Łodzi. W kwietniu tego roku muzycy zagrali w Sopocie i w Warszawie.

W lutym grupa wypuściła do sieci dwa nowe utwory, które można za darmo pobrać z ich strony internetowej bottledinengland.com.

Komentarze

Dodaj artykuł za darmo
Specjalista SEO