Caroline Wozniacki gorsza od Sereny Williams

Duńska tenisistka Caroline Wozniacki
Caroline Wozniacki nie sprostała Serenie Williams. Fot. Ricky Diver

Caroline Wozniacki nie zdołała awansować do finału US Open. W rozegranym ostatniej nocy półfinale tego prestiżowego turnieju Dunka uległa Amerykance Serenie Williams w dwóch setach 6-2, 6-4.

Serena poza zasięgiem

Po przegranym pojedynku uśmiechnięta Caroline Wozniacki przyznała, że Serena Wiliams była nie do pokonania.

„Jej serwis był zabójczy. Nie wiem dokładnie ile asów oddała, ale odbieranie jej serwisu nie było przyjemne. Patrzyłam tylko z nadzieją, że piłka wyjdzie poza pole, bo miałam wrażenie, że niewiele mogę zrobić", powiedziała Wozniacki po meczu.

Drugi rok z rzędu

Również w ubiegłym roku duńska liderka światowego rankingu tenisistek zakończyła US Open w półfinale.

Teraz Caroline Wozniacki czeka 2-tygodniowa przerwa w turniejach, po czym przystąpi do obrony tytułu zwyciężczyni turnieju Toray Pan Pacific Open w Tokio.