Caroline Wozniacki nagrywa teledysk w Polsce

Caroline Wozniacki
Czy Caroline Wozniacki odniesie sukces w branży muzycznej?
2012-04-04 12:00
Marek Bączkowski

Podobnie jak wiele innych gwiazd sportu, również Caroline Wozniacki postanowiła spróbować swych sił w branży muzycznej. Była liderka światowego rankingu tenisistek w ramach akcji charytatywnej nagrała taneczny utwór „Oxygen” i rozpoczęła w Polsce zdjęcia do klipu.

- Kilka pracowitych dni w Polsce, gdzie kręcimy teledysk do piosenki, którą nagrałam w celach charytatywnych – poinformowała Caroline Wozniacki na Twitterze.

Piosenka i teledysk, który jest realizowany w Warszawie, Toruniu i Bydgoszczy, będzie promować Akademię Tenisową Caroline Wozniacki, której celem jest wspieranie rozwoju utalentowanych i młodych tenisistów. Niedawna liderka rankingu WTA pragnie zapewnić dzieciom i młodzieży warunki do rozwoju swoich umiejętności.

Duże zainteresowanie

Ojciec tenisistki Piotr Wozniacki potwierdził na antenie telewizji TV2, że to Caroline nagrała piosenkę „Oxygen”. Jego zdaniem, jest to bardzo dobry kawałek.

Od kilku dni utwór dostępny jest na portalu YouTube i wysłuchało go już ponad 60 tysięcy osób. Niestety, większość słuchaczy negatywnie oceniło muzyczną twórczość Caroline Wozniacki. A jak Wam podoba się „Oxygen”?

Komentarze

Dodaj artykuł za darmo
Specjalista SEO