Duńskie atrakcje w Google Street View

BonBonLand
Wizytę w parku rozrywki BonBonLand można teraz szczegółowo zaplanować. Fot. BonBonLand
2012-10-12 12:15
Radek Krajewicz

Turyści, którzy rozważają odwiedzenie jednej z 70 najciekawszych atrakcji turystycznych Danii mają teraz ułatwione zadanie. Przed udaniem się w podróż mogą dokładnie obejrzeć wybrane miejsce w Google Street View.

Amerykański potentat internetowy właśnie zaktualizował swój popularny serwis. Od niedawna jego użytkownicy mogą oglądać w Internecie 400 tysięcy km nowych ulic. W Google Street View pojawiły się również takie duńskie atrakcje turystyczne, jak zamek Kronborg w Helsingør, Ogród Botaniczny w Aarhus, Muzeum Łodzi Wikingów w Roskilde, czy park rozrywki BonBonLand w Holmegaard.

Wabik na turystów

Kierownictw Google liczy na to, że poza zwiększeniem liczby użytkowników swojego portalu przyczyni się także do spopularyzowania ciekawych miejsc na całym świecie.

- Za pomocą Street View chcemy pokazać internautom wiele wspaniałych miejsc w Danii i na całym świecie. Mamy nadzieję, że nasze zdjęcia pobudzą ciekawość użytkowników programu i przyciągną do duńskich atrakcji większą liczbę turystów – powiedziała rzeczniczka Google w Danii Christine Sørensen w wywiadzie dla dziennika Jyllands-Posten.

Serwis Google Street View objął swoim zasięgiem Danię w 2010 roku. Obecnie jest dostępny również poprzez aplikacje Google Earth i Google Maps for Mobile.

Komentarze

#1 tłumacz przysięgły szwedzki warszawa

Dodaj artykuł za darmo
Specjalista SEO