Producent lakierów samochodowych marki Profix

Producent lakierów samochodowych
2016-03-29 09:56
Radek Krajewicz

Firma Multichem z lokalizacją w Luboniu należy do głównych firm w kraju w obszarze produkcji lakierów samochodowych. proponujemy kompleksowe recepty oraz specjalistyczne wyroby w zakresie motoryzacyjnych remontów a także obszernie zdefiniowanej technologii powlekania. działamy w ponad 50 państwach za pośrednictwem naszych przedstawicielstw i hurtowników. Wyprodukowane przez nas lakiery są proste w zastosowaniu i zapewniają wzorowe odzwierciedlenie kolorów i stałe, efektowne odcienie. Posiadamy też rozbudowany wzornik kolorów RAL. Poza lakierami barwnymi w naszej ofercie mieści się również lakier bezbarwny samochodowy. Posiada on parametry zapewniające doskonały rezultat wygładzania, a także doskonały połysk. Dodatkowo jego wysoka przejrzystość pozwala na prawie idealne odwzorowanie przykrytych nim powierzchni.

Lakier samochodowy

Wymogi użytkowników wymagają od producentów powłok artykułów o wszechstronnym spektrum zastosowań, sprecyzowanych barw, urozmaiconych stopni połysku, i błyskawicznych czasów zaopatrzenia. Lakiery przemysłowe Multichem zapewniają wzorowy kompleks lakierów dla każdej powierzchni, i wszelkiego podkładu gwarantujący rekordową odporność, ochronę antykorozyjną i atuty estetyczne. Lakiery przemysłowe Multichem znajdą Państwo u producentów urządzeń dla budownictwa, pojazdów użytkowych, wyposażenia magazynowego, producentów zbiorników, maszyn włókienniczych, dźwigów, transformatorów.

Materiały do lakiernictwa

Wytwarzane poprzez Multichem materiały lakiernicze uzyskiwane są na nowoczesnych liniach produkcyjnych i są sporządzone z maksymalnej klasy surowców, projektowanych dla użytkownikach ceniących sobie gatunek, niezmienność,łatwość zastosowania oraz obróbki. Zestawy, stworzonych przez nas lakierów oraz podkładów pozwala uzyskać powłoki zarówno, jednocześnie zabezpieczające jak i ozdobne. Zapewniane z naszym udziałem materiały do lakiernictwa występują w szerokiej wyborze i pozwalają na kompleksowe rozwiązania dla rozlegle zdefiniowanego wytwórstwa, w tym głównie samochodowego. Naszym celem jest uważne analiza wymogów rynku i rozwijanie go, pozwalając odbiorcom z całego świata wybór coraz szerszej listy produktów. Wśród oferowanych przez Mutichem materiałów do lakiernictwa znajdują się między innymi: lakiery nawierzchniowe, szpachlówki, rozcieńczalniki, zmywacze, żywice, dodatki uelastyczniające.

Mieszanie lakierów

Kompleksowym rozwiązaniem w obszarze mieszania lakierów są opracowane przez Multichem systemy kolorów oraz systemy doboru kolorów, które zapewniają ekspresowe i proste dostosowanie koloru. Zarazem przypadku technologii bazującej na rozpuszczalnikach podobnie jak wodnej, zawartość systemu to: zbiór barwników, aplikacja recepturowa, waga, i katalog kolorów. Z ich pomocą mieszanie lakierów umożliwia szybkie i bezproblemowe precyzyjne odwzorowanie pożądanej barwy. Nieodłączny fragment jakiegokolwiek spośród systemów doboru koloru PROFIX tworzy program recepturowy MIXING COLOURS. Dobór koloru rozpoczynamy od znalezienia w wymaganego kodu koloru. W chwilę po wpisaniu identyfikatora w pole wyszukiwania programu, otrzymujemy recepturę dla interesujący nas kolor, zgodnie z którym przeprowadzimy mieszanie lakierów. Prostota opracowanych u nas systemów doboru koloru powoduje że wszelka mieszalnia lakierów samochodowych może wykorzystywać go z powodzeniem.

Komentarze

Dodaj artykuł za darmo
Specjalista SEO