Ty możesz zdecydować, kto zagra w Roskilde

Iron Maiden
Iron Maiden na tegorocznym festiwalu w Roskilde. Fot. Jacob Dienesen

Jeśli chcesz zobaczyć na żywo koncert jednego ze swoich ulubionych wykonawców, to prześlij swoje życzenie dyrekcji Festiwalu w Roskilde. Do końca października na stronie internetowej festiwalu każdy może zgłosić do 5 propozycji. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że wykonawcy, których nazwy najczęściej będą pojawiać się w życzeniach publiczności latem zagrają w Roskilde.

„Korzystamy z życzeń festiwalowej publiczności, aby określić, jakie są ogólne preferencje. Jeśli jakiś wykonawca będzie powtarzać się w tych życzeniach, zrobimy wiele, aby ściągnąć go na nasz festiwal”, obiecuje dyrekcja największej imprezy muzycznej w Skandynawii.

Spełnione życzenia

A dyrekcja może wiele. To właśnie na życzenie publiczności w tym roku na pomarańczowej scenie w Roskilde wystąpiły zespoły Iron Maiden i Arctic Monkeys. W przyszłym roku mogą tam zagrać Twoi muzyczni idole!

Wystarczy jedynie zalogować się na stronie festiwalu i prawidłowo wpisać nazwisko/nazwę ulubionego piosenkarza lub grupy. Jeśli nie zdążysz do końca miesiąca, to jeszcze nic straconego. Cała akcja zostanie powtórzona w styczniu przyszłego roku, ale wtedy o spełnienie życzenia może być trudniej.

Dlatego nie czekaj i wejdź na stronę roskilde-festival.dk. Powodzenia!

Dodaj artykuł za darmo
Specjalista SEO