Wynalazca Skype’a poderwał duńską gwiazdę pop

Duńska piosenkarka Aura Dione
Czy związek Aury Dione z Janusem Friisem to też tylko prowokacja. Fot. auradione.com
2011-11-23 18:34
Anna Subel

Janus Friis od kilku lat podbija świat swoimi wynalazkami telekomunikacyjnymi, zarabiając przy tym ogromne pieniądze. Aura Dione czyni to samo swoją niebanalną urodą, niepowtarzalnym głosem i przebojowymi piosenkami.

Niedawno dwójka duńskich celebrytów uległa wzajemnym podbojom. Jak donosi portal MSN Starlounge, miliarder i piosenkarka publicznie przyznali, że są parą.

„To prawda, że jesteśmy razem”, wyjawili celebryci na łamach portalu, bez wdawania się w szczegóły dotyczące swojego związku.

Jedyny egzemplarz

Poza wpadającymi w ucho piosenkami, Aura Dione znana jest z alternatywnego stylu ubierania się. W związku z tegorocznym koncertem Voice w Tivoli wypowiedziała się na ten temat na łamach MSN Starlounge:

„Kiedy coś znajduję, to z reguły istnieje to tylko w jednym egzemplarzu. Zawsze wybieram bardzo rozważnie, bo chcę, aby to coś stanowiło część mojego życia. Tak samo jest z partnerami”, stwierdziła Aura Dione.

Duńska gwiazda niedawno wydała kolejny album pt. „Before the Dinosaurs”, do którego zakupu zachęca nie tylko przebojowy singiel „Geronimo”, ale również seksowna okładka, przedstawiająca Aurę w stroju Ewy. Promocji płyty na pewno nie zaszkodzą medialne doniesienia o związku artystki z Friisem, uważanym za najlepszą partię w Danii.

Miliardy za pomysł

Janus Friis także nie może narzekać na brak sukcesów, ani w miłości, ani w interesach. W 2005 roku sprzedał Sype’a spółce eBay za niebagatelną kwotę 18 miliardów koron. W ciągu ostatniego roku biznesmen powiększył swój majątek o 126%, przeskakując z 28 na 14 miejsce rankingu najbogatszych Duńczyków.

Ciekawe, jak związek z piękną i kontrowersyjną gwiazdą pop wpłynie na stan jego konta.

Komentarze

Dodaj artykuł za darmo
Specjalista SEO