Tłumacz języka szwedzkiego

Od trzech dekad działam w swojej branży. Ukończyłam UJ. Z powodzeniem przekładam dokumenty sądowe oraz finansowe, akty stanu cywilnego i beletrystykę. Tylko do dzisiaj przełożyłam kilkanaście pozycji znanych autorów, jak np.: Inga-Britta Sundqvist, Håkan Nesser czy Peter Stjernström.
Profesjonalizm oraz wieloletnie zlecenia spowodowały, iż stałam się tłumaczką premier E. Kopacz i prezydenta A. Dudy w czasie oficjalnej wizyty w Skandynawii. Praca tłumacza języka szwedzkiego jest moją wspaniałym wyzwaniem.
Moim celem jest dobra jakość usług oraz terminowość. Udzielam wsparcia firmom i małym instytucjom, jak również klientom prywatnym. Osobiście kieruję swoim biurem i realizuję konkretne zlecenia. Zobowiązuję się jedynie do tych zleceń, które wiem, że wykonam perfekcyjnie. Specjalizuję się w takich dziedzinach, jak: ekologia, finanse i produkcja. Oferuję tłumaczenia przysięgłe i towarzyszące, jak również tłumaczenia szwedzkich dowodów rejestracyjnych.
Zapraszam do przeczytania ciekawego artykułu o nazwiskach szwedzkich oraz o wyzwaniach w tłumaczeniach ustnych.
Gwarantuję moim klientom sprawiedliwe warunki. Zanim zacznę wykonywać zadanie, ustalam określony czas realizacji zamówienia, a później go się trzymam. Możesz być pewien, że u mnie przetłumaczony tekst dostaniesz odpowiednio szybko. Co więcej, oferuję korzystną cenę w stosunku do jakości.
Ze względu na to, że stale się kształcę i mam kontakt ze Skandynawami, z łatwością dostosowuję język do indywidualnego zamówienia klienta.
W zależności od rodzaju zlecenia rozliczam się na podstawie ilości znaków lub bloków rozliczeniowych, a jeden obejmuje trzy lub cztery godziny. Jeżeli chcesz otrzymać dostosowaną ofertę, wyślij wiadomość. Zachęcam do współpracy.

Dodaj artykuł za darmo
Specjalista SEO