Caroline Wozniacki szykuje garderobę na przyszły sezon

Caroline Wozniacki w stroju Stelli McCartney
W tej sukience Caroline Wozniacki wystąpi na turnieju Australian Open. Fot. Adidas

Caroline Wozniacki nie musi się martwić, w jakim stroju rozpocznie kolejny tenisowy sezon. Jej garderoba jest już przygotowana na pierwsze 6 miesięcy przyszłego roku.

Zadbały o to firma Adidas i Stella McCartney. Córka słynnego Beatlesa zaprojektowała już stroje na występy duńskiej tenisistki w styczniowym turnieju Australian Open, majowym French Open oraz w Wimbledonie, który odbędzie się miesiąc później.

Na każdą okazję

Stella McCartney postarała się o to, by każdy ze strojów, w których wystąpi Caroline Wozniacki odpowiednio komponował się z otoczeniem i atmosferą danego turnieju.

Australijska publiczność podziwiać będzie Miss Sunshine w kwiecistej sukience. W Paryżu duńska zawodniczka wystąpi w bardziej szykownej, dwuczęściowej kreacji. Na przyszłoroczny Wimbledon przewidziana jest natomiast klasyczna, biała sukienka.

W czym na US Open?

Nie wiadomo jeszcze co Stella McCartney przygotowała na czwarty wielkoszlemowy turniej w przyszłym roku. Może dlatego, że US Open odbędzie się dopiero pod koniec sierpnia. Trendy w świecie mody zmieniają się bardzo dynamicznie, więc przedstawienie kreacji z tak dużym wyprzedzeniem byłoby trochę ryzykowne.

Czy stroje zaprojektowane specjalnie dla Caroline Wozniacki pomogą tenisistce o polskich korzeniach odnosić kolejne sukcesy? Niewątpliwie dodadzą jej pewności siebie, bo prezentuje się w nich fantastycznie.

Dodaj artykuł za darmo
Specjalista SEO